İÇERİĞİ YÜKLE

Kargo Ve Taşıma Bilgileri

MNG KARGO

Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için ülkemizin en seçkin kargo firmalarından

MNG Kargo ile çalışıyoruz.

Aşağıda belirtilen adresten kargo firmalarının şube telefon ve adreslerine ulaşabilirsiniz.

MNG KARGO İŞLEMLERİSadece Adrese Teslimat Yapılır.
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden teslimat için lütfen sipariş sırasında teslim almak istediğiniz MNG Kargo şubesini bildiriniz.

Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?
Sitemizden, alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kargoda Hasar gören ürünler
Kargoda hasar gören ürünlerden tamamen kargo firması sorumludur. Ürününüzü teslim aldığınızda KARGO görevlisi önünde kontrol ediniz.Ürünlerin kargo yetkilisi önünde kontrolünün yapılıp üründeki herhangibi bir problemde kargo yetkilisine tutanak tutturmaları gerekmektedir.

Haftasonu Siparişleri
Cumartesi günü verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Gönderi Cinsine göre Kargo Ücretleri

Dosya 65.00 TL+KDV
1-5 Desi/Kg 80.00 TL+ KDV
6-10 Desi/Kg 120.00TL+ KDV
11-15 Desi/Kg 145.00 TL+KDV
16-20 Desi/Kg 165.00 TL+KDV
21-25 Desi/Kg 185.00 TL+ KDV
26-30 Desi/Kg
Artan Desi/Kg
210.00TL+KDV
2,50TL+KDV

ADALAR ve K.K.T.C için ayrı bir fiyat tarifesi uygulanacaktır.

Anasayfa Tıkla Ara Whatsapp'tan Mesaj At Facebook İnstagram